Potherm

Máte už vybraný typ kotla, ale neviete, ktorá firma ponúka najkvalitnejšie a najlepšie kotle? Tak vedzte, že najlepšie a najkvalitnejšie kotle vám ponúka firma PROTHERM. Firmu PROTHERM pozná hádam celá Slovenská a Česká republika. Prečo? Tak to by ste mali poznať hlavne históriu tejto firmy! Skutočnosť je taká, že firma PROTHERM vznikla v Prahe, a to ešte v roku 1991 – čiže 20 rokov vám ponúka kvalitné kotle za prijateľné ceny. Ale to nie je všetko!

V nasledujúcom roku zaznamenala táto firma veľký boom predaj elektrokotlov. Prvá sériová výroba kotlov sa začala vyrábať v Skalici. Neskôr v roku 1995 začala táto firma predávať svoje kotle do Nemecka a na Ukrajinu. Tam dovážali a predávali skôr naftové kotle. Potom začali kotle predávať aj do Veľkej Británie. O niekoľko rokov neskôr si firma PROTHERM založila vlastné vývojové moderné laboratórium. V tom roku sa začala aj veľká modernizácia výrobného závodu! V roku 2003 začala firma PROTHERM predávať kotle aj do Ázie, Afriky a do 24 európskych krajín. Firma PROTHERM nevyrába iba naftové kotle, ale aj kondenzačné kotle, ktoré sú v súčasnej dobe najviac vyhľadávané, ďalej vyrábajú i závesné plynové kotle a stacionárne kotle. Spoločnosť vyrába až 92 druhov kotlov, takže z ponuky si vyberie naozaj každý. Vyrába kotle na zemný plyn, elektrinu, propán, tuhé palivá a vykurovacie oleje.

Ročne spoločnosť PROTHERM vyrobí v Skalici až 300 tisíc kotlov! Po mnohých rokoch úspechov má táto firma 50 % podiel na slovenskom trhu. Teraz už viete, aký kotol si máte zakúpiť do svojej domácnosti, ak chcete mať doma teplo po celý rok! Protherm spája v sebe kvalitu a výbornú cenu!